Pokud jste v situaci, která přináší mnoho stresu a výzev, se kterými si nevíte rady, může pro vás být vhodným řešením právě individuální terapie.

To, co se děje v přítomnosti, ale také to, co se událo v minulosti, ovlivňuje náš každodenní život na energetické úrovni. Všechny tyto nabité zkušenosti pak do sebe zapadají jako puzzle a jejich dozvuky se objevují v různých obměnách, ať už v pozitivním nebo negativním smyslu. Někdy má člověk pocit, jako kdyby byl v pasti, a ať udělá a zkusí cokoliv, nic se nemění.


Když jsou některé z našich zdrojů nebo kvalit potlačené, a my nejsme ve své vnitřní rovnováze, přináší to stres, zmatek, dilemata, špatné volby a rozhodnutí, a toto vše se začíná negativně projevovat v partnerství, v rodině či práci, a v celkové životní situaci na fyzické, emocionální a spirituální rovině.

Pokud se podaří jednotlivé střípky života správně poskládat a dát je do pořádku, je to skvělá zkušenost. Člověk pak může vidět svůj život jasně a tvarovat si ho podle svých představ.


Grace se díky svým mediálním schopnostem a silnému duchovnímu vedení dokáže naladit na duševní a transpersonální úroveň klienta. Její největší síla však spočívá v tom, že s těmito informacemi dokáže pracovat terapeutickým způsobem.

„Klienta vedu tak, aby našel svou vnitřní pravdu a etiku a s nimi spojené emoce, a dovolil těmto svým zdrojům, aby se staly nástrojem transformace“, uvádí Grace.


Osobní terapie trvá až dvě hodiny a je možné ji absolvovat osobně „face to face“ v době, kdy Grace pobývá v České republice). V období, kdy je Grace v Dánsku, je možné domluvit terapii prostřednictvím Skypu. V obou případech je možné zajistit překlad. Pokud máte o terapii zájem nebo byste rádi získali více informací, piště prosím zde: info@erogenetic.cz


Při osobní terapii je možné využít i nabídky akupunktury do uší, která podpoří celý transformační proces. Grace pracuje s malými jehličkami, které zůstávají v uchu po dobu 30 minut až sedmi týdnů.

Cena osobní terapie:
Dospělí: 2.500 Kč
Párová terapie: 3.000 Kč
Děti  (do 18 let): 2.000 Kč
Překlad: 500 Kč
Příspěvek na akupunkturní jehličky: 200 Kč