Konstelace

Hudba se nás velmi dotýká, daleko víc než jakákoliv slova. A nedá se nijak zmanipulovat, protože to, co k nám skrze ni mluví, je naše vnitřní pravda. Je neuvěřitelné, jak přesně dokáže odrážet to, co jsme ve svém dospívání prožívali nebo po čem jsme toužili. — Grace Wallem

Na konstelačním semináři Erogentic bude mít každý svoji 2-3 hodiny dlouhou konstelaci podpořenou hudbou, kterou si sám vybere před seminářem. Hudba vytváří silné emoční a energetické pole a dovoluje nám jít velmi hluboko až k vrstvě naší primární osobnosti, kterou lektorka Grace nazývá “vnitřním zlatem”.

Život nás staví před výzvy, skrze blízké osoby, pocity, nebo okolnosti. Vědomé i nevědomé energie, zprávy a stavy se přesouvají mezi všemi vrstvami naší bytosti, od emocionální po tělesnou, od svalů a vnitřních orgánů po buněčnou úroveň.
V této práci otevíráme cesty lásce a oživujeme její zdroj, tak aby se stala hybnou silou ve své vlastní etice, odkryla se naše vnitřní pravda a dal se prostor vnitřním hodnotám a naší životní jiskře. Získáváme zpět důvěru v sebe a dobrodružství, které život nabízí.
Na workshopu budeme pracovat s osobní konstelací v rezonančním poli hudby, která nás emočně oslovuje a vzbuzuje v nás touhu a vášeň, nebo jiné silné pocity. Nepracuje se pouze na jednom období života, ať už je to dětství, puberta, dospívání nebo současnost, ale navíc se odhalují nové rozměry naší primární osobnosti, skryté energie a emoce až po naslouchání touze své duše. Podaří-li se vynést na povrch kousek našeho vnitřního zlata, zažijeme expanzi naší životní energie a poznáme naši esenci.
– Grace Wallem

Workshop povede senior psychoterapeutka a výcviková trenérka Grace Wallem (Dánsko).

Erogenetic posiluje naši primární osobnost a otevírá cestu naší lásce, vášni a životnímu poslání. Vychází z vývojové psychologie, emocionální funkce vnitřních orgánů, ale pracuje také s existenciální a archaickou dynamikou a jedinečně kombinuje metodu konstelací s bodyterapií a práci se zdroji.

Nejedná se o systemické konstelace podle Berta Hellingera, ani jiný druh u nás obecně známých konstelací. Je to velmi volný a hluboký proces pracující se stavebními kameny našeho života a využívající prvky konstelací i emoce a tělové pocity, které se objeví v rezonanci s hudbou. Proces nás vede k energii naší primární osobnosti a proubouzí v nás vášeň k životu a touhu jít životem v souladu se záměrem duše.

“Byl to velmi silný zážitek, silnější, než jsem čekal. V celé skupině byla velká důvěra a otevřenost. Grace dokáže citivým přístupem léčit a v konstelaci napomoci k léčení nejhlubších zranění.”  — Jirka

Grace je báječná bytost, skvělá odbornice a úžasný člověk – tohle všechno jí dává umění uhodit hřebík přesně na hlavičku beze zbytku a naprosto jasně navést, kudy kam v životě dál. Před časem mi moc pomohla a ten zásnubní prstýnek je na mé ruce i díky jejímu velkému přispění.” — Petra Fridrichová, lektorka a terapeutka

Informace k semináři: Každý z účastníků si přinese 5-10 skladeb z období svého dospívání, nebo jiné skladby, které v něm probouzejí silné emoce jako je touha, radost, smutek, osamění, agrese, zoufalství, bolest srdce, vášeň, romantika, euforie, melancholie atd. Vhodná je hudba z období dospívání a puberty, protože v té době jsme silně spojeni s celou škálou emocí i svým já, které poprvé samostatně vykračuje do světa. Může to být ale hudba i z jiného období nebo hudba instrumentální. Každý účastník bude mít svoji osobní 2-3 hodinovou konstelaci. Velmi cenné a přínosné bývá i účinkování v konstelaci někoho jiného. Očekávejte intenzivní zážitek.

“Pro mne osobně jeden z nejsilnějších seminářů, které jsem absolvoval. Jeho vliv byl silně zřetelný ještě několik měsíců po jeho konání. A více lidí mělo podobnou zkušenost. Nejedná se o “obyčejné” konstelace – nejen kvůli použití hlasité reprodukce emočně oslovující hudby, ale také proto, že lektorka Grace má napojení a některé věci prostě “vidí”, aniž je vyslovíte.” — Tomáš Morcinek, lektor výcviků biodynamické psychoterapie a příbuzných terapeutických směrů

“Tenhle konstelační workshop skutečně mění naše životy! Mohu vřele doporučit z vlastní zkušenosti před rokem a půl, čerpám z toho zážitku dodnes.” — Ivana, lektorka a psychoterapeutka

Aktuální termín: 29.4.-3.5.2020

Začátek: středa v 18:00 večeří. Program začíná v 19:00. Konec: neděle obědem ve 14:00.

Kurzovné za 5-ti denní seminář je 7200,-

Ubytování na 3-5 lůžkových pokojích včetně vegetariánské stravy a rozpočítaného poplatku za sál je 3100,- (samostatný pokoj je možný za příplatek 1000 Kč/pobyt).

Přihlaste se na seminář přes formulář. Počet účastníků omezen na 12.

Překlad do češtiny z angličtiny a zpět zajištěn.

Místo konání: Dům jógy v Hlavici, Hlavice 15 (mezi Mnichovým hradištěm a Českým dubem).

Budeme na krásném statku na kraji malebné malé vesnice Hlavice. Okolo jsou kopce, lesy, louky, ovocné stromy. V dojezdové vzdálenosti je koupaliště. Pokud se staráte o malé dítě, je možno přijet i s ním a partnerem, příbuzným nebo chůvou na hlídání a udělat si dovolenou. K dispozici sauna.

 


Erogenetic konstelace – Bratislava

Seminář Erogenetic konstelací přesně v tom formátu a obsahu jako intensive, pouze časově zkrácený. Každý z účastníků bude mít vlastní konstelaci v plném rozsahu.

Termín: 12.-15.12.2019, cena 7500 Kč / 295 EUR

Místo: Open Mind Centrum, ul. Mickiewiczova 2, Bratislava

Přihlaste se na seminář přes formulář. Počet účastníků omezen na 11. Tlumočení z angličtiny zajištěno.

Rozpis: čtvrtek 18:00 do 21:30, pátek a sobota 9:30-22:00, neděle 9:30-18:00. V poledne a večer  bude pauza na jídlo v blízké restauraci. Přespání je možné na vícelůžkovém pokoji v blízkém hostelu (orientační cena 300 Kč / 12 EUR na noc, zajistíme pokoj pouze pro účastníky semináře).