Na konstelačním semináři Erogenetic bude mít každý svoji 2-3 hodiny dlouhou konstelaci podpořenou hudbou, kterou si sám vybere před seminářem. Hudba vytváří silné emoční a energetické pole a dovoluje nám jít velmi hluboko, až k vrstvě naší primární osobnosti, kterou lektorka Grace nazývá “vnitřním zlatem”.

Workshop povede senior psychoterapeutka a výcviková trenérka Gussie Grace Wallem (Norsko).Erogenetic posiluje naši primární osobnost a otevírá cestu naší lásce, vášni a životnímu poslání. Vychází z vývojové psychologie, emocionální funkce vnitřních orgánů, ale pracuje také s existenciální a archaickou dynamikou a jedinečně kombinuje metodu konstelací s bodyterapií a práci se zdroji.

Gussie Grace Wallem: “Hudba se nás velmi dotýká, daleko víc než jakákoliv slova. A nedá se nijak zmanipulovat, protože to, co k nám skrze ni mluví, je naše vnitřní pravda. Je neuvěřitelné, jak přesně dokáže odrážet to, co jsme ve svém dospívání prožívali nebo po čem jsme toužili.”


INFORMACE K WORKSHOPU:
Každý z účastníků si přinese 5-10 skladeb z období svého dospívání, nebo jiné skladby, které v něm probouzejí silné emoce jako je touha, radost, smutek, osamění, agrese, zoufalství, bolest srdce, vášeň, romantika, euforie, melancholie atd. Vhodná je hudba z období dospívání a puberty, protože v té době jsme silně spojeni s celou škálou emocí i svým já, které poprvé samostatně vykračuje do světa. Může to být ale hudba i z jiného období nebo hudba instrumentální. Každý účastník bude mít svoji osobní 2-3 hodinovou konstelaci. Velmi cenné a přínosné bývá i účinkování v konstelaci jiných účastníků. Očekávejte intenzivní zážitek.


Gussie Grace Wallem: “Život nás staví před výzvy, skrze blízké osoby, pocity nebo okolnosti. Vědomé i nevědomé energie, zprávy a stavy se přesouvají mezi všemi vrstvami naší bytosti, od emocionální po tělesnou, od svalů a vnitřních orgánů po buněčnou úroveň. V této práci otevíráme cesty lásce a oživujeme její zdroj tak, aby se stala hybnou silou ve své vlastní etice, odkryla se naše vnitřní pravda a dal se prostor vnitřním hodnotám a naší životní jiskře. Získáváme zpět důvěru v sebe a dobrodružství, které život nabízí.
Na workshopu budeme pracovat s osobní konstelací v rezonančním poli hudby, která nás emočně oslovuje a vzbuzuje v nás touhu a vášeň, nebo jiné silné pocity. Nepracuje se pouze na jednom období života, ať už je to dětství, puberta, dospívání nebo současnost, ale odhalují se také nové rozměry naší primární osobnosti, skryté energie a emoce až po naslouchání touze své duše. Podaří-li se vynést na povrch kousek našeho vnitřního zlata, zažijeme expanzi naší životní energie a poznáme naši esenci.”


ZÁŽITKY ÚČASTNÍKŮ WORKSHOPU:

Ivana (lektorka a psychoterapeutka):
“Tenhle konstelační workshop skutečně mění naše životy! Mohu vřele doporučit z vlastní zkušenosti před rokem a půl, čerpám z toho zážitku dodnes.”

Jirka:
“Byl to velmi silný zážitek, silnější, než jsem čekal. V celé skupině byla velká důvěra a otevřenost. Grace dokáže citivým přístupem léčit a v konstelaci napomoci k léčení nejhlubších zranění.”

Petra Fridrichová, lektorka a terapeutka:
Grace je báječná bytost, skvělá odbornice a úžasný člověk – tohle všechno jí dává umění uhodit hřebík přesně na hlavičku beze zbytku a naprosto jasně navést, kudy kam v životě dál. Před časem mi moc pomohla a ten zásnubní prstýnek je na mé ruce i díky jejímu velkému přispění.