Gussie Grace Wallem

Autorkou a lektorkou Erogeneticu je Gussie Grace Wallem (Norsko). Po studiích v Londýně se věnovala biodynamické psychoterapii v Mezinárodním institutu své tety Gerdy Boyesen. Díky svým mediálním schopnostem pracovala s klienty již jako teenager. Další zkušenosti získala v psychologické a psychiatrické praxi v Hamburgu a výcvicích akupunktury a psycho-kinesiologie. Koncem 80.let spojila své znalosti do vlastního systému Erogenetic, ve kterém poskytuje individuální a skupinová sezení a výcvik Erogenetic.

Erogenetic je na zdroje orientovaná psychologie a body-psychoterapie. Od roku 1987 se při práci (ve skupinách a při individuální terapii) osvědčuje spojení základních elementů, se kterými přišli průkopníci odvážných teorií o trojici těla, psychiky a duše, a kteří vytvořili základ a připravili cestu k porozumění lidské rozmanitosti.

Průkopníci: Rudolf Steiner, Sigmund Freud, Carl Gustav Jung, Wilhelm Reich, Ronald David Laing and Gerda Boyesen (hlavní zakladatelka biodynamické psychologie).


Více o Erogeneticu zde.


S dotazy nás, prosím, kontaktujte na info@erogenetic.cz