Vítejte v tříletém Erogenetic tréninku!

Sebezkušenost – konstelace – dramaterapie – masáže – analýza – teorie

Erogenetic je na zdroje orientovaný body-psychoterapeutický systém, který nabízí porozumění fascinujícím životním procesům od prenatální fáze/ před porodem přes dětství po dospělost. Zároveň přináší pochopení propojení jednotlivých témat na úrovni těla, emocí, psychiky a spirituality a pomáhá objevit jejich skrytý potenciál, který pozitivně ovlivňuje náš každodenní život.


Výcvik je vhodný pro všechny, kteří chtějí porozumět emocionálním procesům a jejich dynamice. Předchozí zkušenost není potřeba, protože Erogenetic je komplexním systémem sám o sobě.

Zvláště přínosná je metoda pro psychoterapeuty, ať už pracující verbálně nebo s tělem, maséry, akupunkturisty a příbuzné profese, stejně tak jako pracovníky v pomáhajících profesích či rodiče 🙂, kteří by chtěli rozšířit své schopnosti.


Výcvik obsahuje teorii, sebezkušenost, nácviky, techniky práce s tělem, masáže, konstelace, dramaterapii, analýzu a skupinovou supervizi. Navíc dostanete témata na domácí samostudium a tištěné studijní materiály, které můžete získat pouze v rámci výcviku Erogenetic©.

Na profesionální úrovni se ve výcviku naučíme terapeuticky pracovat s tělem, jeho zdroji a energií, pomocí technik doteku, masáže a analýzy, a poznáme emocionální funkce orgánů a jejich propojení s vnitřním konfliktem. Budou se nám tak osvětlovat jednotlivé aspekty lidské existence a v souvislostech si osvojíme různé způsoby a techniky terapeutické práce.

Zakladatelkou Erogeneticu je psychoterapeutka Gussie Grace Wallem, která zárověň vede celý trénink.