Délka výcviku a časová dotace:

Celková délka výcviku jsou tři roky. Výcvik se skládá z 16 prodloužených víkendů (od středy rána/odpoledne do neděle odpoledne). Celková časová dotace je 490 hodin. Setkání probíhají v České republice a jsou tlumočena česko-anglicky.


Místo výcviku:
Všechna výcviková setkání se konají v České republice v Centru osobního rozvoje Buchov, které se nachází uprostřed České republiky v malé osadě Buchov (Buchov 2, obec Postupice) nedaleko Benešova, obklopené lesy na dohled bájné hory Blaník, 50 km jihovýchodně od Prahy a 20 km od dálnice D1 (exit 49).

Centrum disponuje nejen útulnými pokojíky, ale i velkým množstvím vnitřních i venkovních odpočinkových míst. Zaplavat si můžete v nedalekém rybníku, stejně tak se vydat o přestávkách na procházku do okolních lesů. Centrum nabízí skvělou veganskou stravu.

Jak se do centra dostat:

AUTOBUSEM:

Nejbližší zastávka autobusu je v osadě Čelivo, vzdálené 2 km od centra Buchov (cca 20 minut pěšky). Pro vyhledání spojení na internetu zadejte název zastávky Postupice, Čelivo.

Protože víme, že s sebou do centra potřebujete přivézt spoustu věcí nezbytných k příjemně strávenému pobytu 😊, s radostí vás vyzvedneme na autobusové zastávce. V případě, že by se vám tato služba hodila, kontaktujte prosím Moniku a ona vše zařídí. Na prvním tréninkovém workshopu pak určitě bude i možnost domluvit případnou spolujízdu na příště.  

AUTEM:

GPS poloha centra je 49°41’17.587″N, 14°47’6.650″E. Vaše auto můžete zaparkovat na parkovišti přímo u centra naproti cihlové zdi.